down
down

Przewiń w dół

PL EN

Zabiegi SPA

Pobyt w naszym hotelu to także okazja do prawdziwego relaksu w strefie SPA. Po dniu pełnym górskich wędrówek, szusowaniu na stoku czy konferencji zapraszamy Państwa do skorzystania z:

 • sauny
 • krytego basenu
 • zewnętrznego jacuzzi
 • sali fitness.

Naszym gościom proponujemy także 4 rodzaje zabiegów neuroterapii manualnej. Polegają one na delikatnej stymulacji manualnej ściśle określonych miejsc na ciele, dzięki którym wysyłamy informację do mózgu pobudzającą organizm do zapoczątkowania ogólnoustrojowych procesów naprawczych.

 • Zabieg Techniką Bowena - zabieg wprowadzający w stan głębokiego relaksu, podczas którego terapeuta wykonuje serię ruchów na ciele pacjenta; pomiędzy ruchami następują przerwy, w czasie których organizm przetwarza informacje i rozpoczyna procesy naprawcze. Zabieg pomaga pozbyć się napięcia, rozluźnić mięśnie, złagodzić ból a także wpływa na pracę wszystkich układów wewnętrznych.
  Czas trwania - ok. 40 min, cena 100 zł

 • Neurorefleksologia twarzy - zabieg polegający na masowaniu i delikatnym uciskaniu odpowiednich stref i punktów na twarzy; Dzięki stymulacji odpowiedniej kombinacji punktów akupunkturowych i neurologicznych organizm otrzymuje informacje potrzebne do przywrócenia naturalnej równowagi przy problemach narządowych, schorzeniach neurologicznych, psychosomatycznych, hormonalnych i wielu innych.
  Czas trwania - ok. 40 min, cena 100zł 

 • Japoński CosmoLifting – jedna z najlepszych, bezinwazyjnych dróg odmładzania twarzy. Podczas zabiegu następuje stymulacja punktów akupunkturowych i stref narządowych w połączeniu z masażem limfatycznym. Zabieg daje doskonałe rezultaty widoczne na twarzy, jednocześnie działając pozytywnie na cały organizm. Organizm przechodzi w stan głębokiej relaksacji, co umożliwia mu pozbycie się wszelkich napięć i dolegliwości, a także osiągnięcie naturalnego stan równowagi między ciałem, duchem a umysłem. Japoński CosmoLifting pomaga skórze pozostać jędrną i zdrową, minimalizuje zmarszczki, sprawia, że twarz wygląda świeżo i promienieje.
  Czas trwania - ok. 40 min, cena 150 zł   

 • Ekskluzywny zabieg ze złotem – jest to zabieg Japoński CosmoLifting wykonywany przy użyciu 100% czystego, 24-karatowego żółtego złota. Złoto podczas masażu terapeutycznego zostaje wmasowane w skórę twarzy i wraz z limfą rozchodzi się po całym organizmie przynosząc także korzyści dla zdrowia m.in. ułatwia usuwanie toksyn, przyspiesza odnowę komórek, wspomaga system odpornościowy, likwiduje stany zapalne oraz przeziębienia.
  Czas trwania - ok. 40 min, cena 300 zł  


  Zabiegi są prowadzone przez terapeutkę neuroterapii manualnych Zuzannę Koprowską.
Wczasy odchudzające 8 dni, od 1 390 zł/os COREFIT - Warsztaty z ... 5 dni, od 950 zł/os
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
= =