down
down

Przewiń w dół

PL EN

Barwna Podróż w Głąb Siebie
4 dni od 1 389 zł/os

Barwna Podróż w Głąb Siebie 2021 w Hotelu Fero Lux już od 1388,50 PLN/os.

Termin: 13.11.2021 - 16.11.2021 


 

W Ofercie :

 

 • 3 Noclegi 

 • Śniadania w formie bufetu

 • 1 Obiadokolacja

 • 2 Obiady dwudaniowe

 • 2 Kolacje 

 • 5 Zajęć jogi

 • 1 godz Konsultacje Zdrowotne

 • 2x 90 min Masaże Oczyszczające 

 • Warsztaty Parzenia Ziół

 • Warsztaty Medycyna Chińska - Akupunktura Klasyczna

 • Bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, jacuzzi, sali fitness zgodnie z harmonogramem hotelu

 • Parking

 

Zajęcia Jogi

Zajęcia z jogi są połączeniem ćwiczeń oddechowych, rozciągających, korekcyjnych, wzmacniających i relaksacyjnych. W program jogowy wplatane są też niektóre elementy ćwiczeń typowo fitnessowych. Program zajęć skomponowany jest w taki sposób, aby przynieść jak najwięcej korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Z zajęć wychodzimy zrelaksowani, dotlenieni i wyćwiczeni.

Ta kompozycja ćwiczeń ma na celu poprawę ogólnego dobrostanu psycho-fizycznego oraz obniżenie poziomu stresu, a więc ma na celu między innymi; zwiększenie odporności,  pobudzenie energii życiowej ,odzyskanie sił witalnych,  poprawę pracy ukladu biernego i czynnego naszego organizmu, stawy i mięśnie, oraz kręgosłupa, uwolnienie się od bólu, stresu, emocji i napięć

 

Konsultacje Zdrowotne 

Zobaczysz, gdzie tkwią przyczyny Twoich chorób i dolegliwości. Lepiej zrozumiesz, jak funkcjonuje Twoje ciało i umysł. Poznasz swoje unikalne cechy, Twoje mocne strony i słabe punkty, na które należy zwrócić uwagę. Do jakiego rodzaju dolegliwości i chorób masz tendencję. Rozwiązania dostosowane do Twoich możliwości, które możesz wdrożyć od zaraz, TU i TERAZ,  z tym, co masz. Prosto. Praktycznie. Metodą małych kroków.

 

Masaże Oczyszczające;

Holistyczna praca z ciałem i twarzą, przywracająca równowagę ciała i umysłu 

Masaż Abhyanga  ma za zadanie poruszenie energii w organizmie i przywrócenie naturalnej równowagi. Usprawnia funkcjonowanie wszystkich układów wewnętrznych, pobudza krążenie płynów ustrojowych i oczyszcza z toksyn. Działa regenerująco i odmładzająco. Pozostawia skórę jędrną, elastyczną i doskonale nawilżoną, dając uczucie relaksu i odprężenia. Dopełnieniem masażu ciała jest shiroabhyanga- masaż głowy, doskonałe antidotum na bóle głowy, zmęczenie, stres, stany lękowe czy bezsenność.  

Udvarthana, głęboki, pudrowy masaż całego ciała wykonywany unikalną mieszanką ziołową na ciepłym oleju sezamowym. Likwiduje cellulit, eliminuje uczucie ciężkich nóg, usuwa szkodliwe toksyny, działa mocno diuretycznie. Wzmacnia układ mięśniowy i immunologiczny. Sprawdza się w przypadłościach reumatycznych oraz nadmiernej potliwości. Dopełnieniem pudrowego masażu ciała jest Mukhabhyanga - ajurwedyjski masaż twarzy, który poprzez wywołanie ucisku na punkty energetyczne  mama działać kojąco, odprężająco i odstresowująco. Pobudza układ limfatyczny, nawilża, wygładza zmarszczki,  poprawia wygląd i koloryt skóry.

 

Warsztaty Parzenia Ziół;

Spotkanie rozpocznie Ceremonia Herbaty . Wszystkie zioła pochodzą z naszych pięknych beskidzkich lasów i łąk. Opowiemy sobie o właściwościach i działaniu poszczególnych ziół .  Spotkanie dopełni aromatyczna degustacja.

 

Warsztaty Medycyna Chińska - Akupunktura Klasyczna 

Każdy z nas jest niepowtarzalnym odzwierciedleniem wszechświata, niepodzielną jednością ciała, ducha i umysłu. Jako element wszechświata, podlegamy niezmiennym od wieków prawom natury, które zostały stworzone w celu zapewnienia homeostazy (równowagi) na wszystkich poziomach - od makrokosmosu poprzez narządy, tkanki, komórki aż po same atomy. Choroba jest zawsze przejawem braku harmonii i zakłócenia równowagi w organizmie. Medycyna naturalna opiera się na zrozumieniu tych mechanizmów i zakłada, że człowiek żyjący w zgodzie z nimi, może być zdrowy i szczęśliwy. By praktycznie przybliżyć tę perspektywę opowiem o odłamie Klasycznej Medycyny Chińskiej - Akupunkturze Konstytucjonalnej. Zakłada ona, że każdy człowiek, ma inny potencjał energetyczny, zależny od roku, miesiąca, dnia oraz godziny urodzenia, który warunkuje mocne i słabe strony w jego DAO - drodze i celu życia.


 

Ceny pakietu 2021

 

 

 •  1499 PLN   pokój jednoosobowy

 •  2777 PLN   pokój dwuosobowy

 

 

Dzieci do 4 lat bezpłatnie (bez świadczeń)

Dzieci od 4 do 6 lat 50% ceny dostawki

 

 

Zapraszamy Serdecznie 

 

 

Drodzy Goście w trosce o bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem wirusem COVID -19 Hotel Fero Lux ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które zwiększałaby zagrożenie gości oraz personelu hotelu. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w otoczeniu zieleni, pięknych górskich szlaków idealnych do wędrówek pieszych oraz ścieżek rowerowych do jazdy na rowerze, które znajdują sie blisko naszego hotelu. 

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
= =