down
down

Przewiń w dół

PL EN

Orient EXPRESS
4 dni od 1 389 zł/os

Barwna Podróż w Głąb Siebie 2021 w Hotelu Fero Lux już od 1388,50 PLN/os.

 


 

W Ofercie :

 

 • 2 Noclegi 

 • Śniadania w formie bufetu

 • 1 Obiad

 • 1 Obiadokolaja

 • 1 Kolacja 

 • 3 Godziny zajęć jogi

 • 1 godz Konsultacje Zdrowotne

 • 1 x 90 min Masaże Oczyszczające 

 • Warsztaty Parzenia Ziół

 • Warsztaty Medycyna Chińska - Akupunktura Klasyczna

 • Bezpłatne korzystanie z basenu, sauny, jacuzzi, zgodnie z harmonogramem hotelu

 • Parking

 

Zajęcia Jogi

Zajęcia z jogi są połączeniem ćwiczeń oddechowych, rozciągających, korekcyjnych, wzmacniających i relaksacyjnych. W program jogowy wplatane są też niektóre elementy ćwiczeń typowo fitnessowych. Program zajęć skomponowany jest w taki sposób, aby przynieść jak najwięcej korzyści dla ciała, ducha i umysłu. Z zajęć wychodzimy zrelaksowani, dotlenieni i wyćwiczeni.

Ta kompozycja ćwiczeń ma na celu poprawę ogólnego dobrostanu psycho-fizycznego oraz obniżenie poziomu stresu, a więc ma na celu między innymi; zwiększenie odporności,  pobudzenie energii życiowej ,odzyskanie sił witalnych,  poprawę pracy ukladu biernego i czynnego naszego organizmu, stawy i mięśnie, oraz kręgosłupa, uwolnienie się od bólu, stresu, emocji i napięć

 

Konsultacje Zdrowotne 

Zobaczysz, gdzie tkwią przyczyny Twoich chorób i dolegliwości. Lepiej zrozumiesz, jak funkcjonuje Twoje ciało i umysł. Poznasz swoje unikalne cechy, Twoje mocne strony i słabe punkty, na które należy zwrócić uwagę. Do jakiego rodzaju dolegliwości i chorób masz tendencję. Rozwiązania dostosowane do Twoich możliwości, które możesz wdrożyć od zaraz, TU i TERAZ,  z tym, co masz. Prosto. Praktycznie. Metodą małych kroków.

 

Masaże Oczyszczające;

Holistyczna praca z ciałem i twarzą, przywracająca równowagę ciała i umysłu 

Masaż Abhyanga  ma za zadanie poruszenie energii w organizmie i przywrócenie naturalnej równowagi. Usprawnia funkcjonowanie wszystkich układów wewnętrznych, pobudza krążenie płynów ustrojowych i oczyszcza z toksyn. Działa regenerująco i odmładzająco. Pozostawia skórę jędrną, elastyczną i doskonale nawilżoną, dając uczucie relaksu i odprężenia. Dopełnieniem masażu ciała jest shiroabhyanga- masaż głowy, doskonałe antidotum na bóle głowy, zmęczenie, stres, stany lękowe czy bezsenność.  

 

Warsztaty Parzenia Ziół;

Spotkanie rozpocznie Ceremonia Herbaty . Wszystkie zioła pochodzą z naszych pięknych beskidzkich lasów i łąk. Opowiemy sobie o właściwościach i działaniu poszczególnych ziół .  Spotkanie dopełni aromatyczna degustacja.

 

Warsztaty Medycyna Chińska - Akupunktura Klasyczna 

Każdy z nas jest niepowtarzalnym odzwierciedleniem wszechświata, niepodzielną jednością ciała, ducha i umysłu. Jako element wszechświata, podlegamy niezmiennym od wieków prawom natury, które zostały stworzone w celu zapewnienia homeostazy (równowagi) na wszystkich poziomach - od makrokosmosu poprzez narządy, tkanki, komórki aż po same atomy. Choroba jest zawsze przejawem braku harmonii i zakłócenia równowagi w organizmie. Medycyna naturalna opiera się na zrozumieniu tych mechanizmów i zakłada, że człowiek żyjący w zgodzie z nimi, może być zdrowy i szczęśliwy. By praktycznie przybliżyć tę perspektywę opowiem o odłamie Klasycznej Medycyny Chińskiej - Akupunkturze Konstytucjonalnej. Zakłada ona, że każdy człowiek, ma inny potencjał energetyczny, zależny od roku, miesiąca, dnia oraz godziny urodzenia, który warunkuje mocne i słabe strony w jego DAO - drodze i celu życia.


 

Ceny pakietu 2021

 

 

 •  1499 PLN   pokój jednoosobowy

 •  2777 PLN   pokój dwuosobowy

 

 

 

Zapraszamy Serdecznie 

 

 

Drodzy Goście w trosce o bezpieczeństwo w związku z zagrożeniem wirusem COVID -19 Hotel Fero Lux ma prawo do zawieszenia lub ograniczenia usług, które zwiększałaby zagrożenie gości oraz personelu hotelu. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w otoczeniu zieleni, pięknych górskich szlaków idealnych do wędrówek pieszych oraz ścieżek rowerowych do jazdy na rowerze, które znajdują sie blisko naszego hotelu. 

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
= =